NAKRĘCIMY TWÓJ BIZNES
CZAS NA PREMIERĘ W WERSJI DI VISION!

włącz możliwości
 • filmy-wizerunkowe-thumb.jpg

  Filmy wizerunkowe

  Kreujemy dobry PR w przestrzeni biznesowej, telewizyjnej i internetowej, dbając o idealną synergię wartości merytorycznej i subtelnej promocji.
  Nasze filmy wspierają działania wizerunkowe na konferencjach, targach, stronach WWW oraz Social Media

 • Spoty reklamowe

  Profesjonalnie, terminowo, kreatywnie. Nakręcimy Twój biznes, zmieniając oryginalny scenariusz w dynamiczny przekaz pełen magnetycznych emocji z realnym efektem sprzedażowym.
  Nasze spoty emitowane są w największych polskich i zagranicznych stacjach telewizyjnych

  spoty.jpg
 • fabularne.jpg

  Filmy fabularne

  KAMERA – AKCJA: od scenariusza, przez kolejne sekwencje, aż po profesjonalną postprodukcję – perfekcyjnie przenosimy emocje na ekrany telewizyjne i kinowe.

 • Koncerty

  Poruszamy zmysły łącząc krystaliczny dźwięk i doskonałą jakość obrazu w harmonijną całość, która koncertowo oddaje atmosferę oraz ilustruje wartość artystyczną utworów.
  Zaufało nam już wielu czołowych polskich artystów, m.in. Justyna Steczkowska, Piersi, Agnieszka Dyk

  koncerty.jpg
 • reportaze.jpg

  Reportaże

  Każdym ujęciem kamery odkrywamy magię niezwykłych miejsc oraz rejestrujemy fascynującą rzeczywistość wzbudzając ekscytację i prawdzie zainteresowanie widzów.
  Na naszym firmowym koncie posiadamy reportaże realizowane w Europie, Azji i Afryce Północnej

 • Trailery

  Tworzymy zwiastuny, które odzwierciedlają klimat filmów i fascynują od pierwszej do ostatniej sekundy zapewniając podwójną dawkę promocji w dynamicznej oprawie.
  Nasze trailery były emitowane, m.in. w ogólnopolskiej sieci Multikino

  trailer.jpg
 • programy-telewizyjne-thumb.jpg

  Programy telewizyjne

  Gwarantujemy audiowizualną kreatywność, dzięki której w studio lub w plenerze uwalniamy emocje oraz zmieniamy każdą scenę w inspirujący przekaz.
  Nasza ekipa realizowała w Egipcie zdjęcia do 4 odcinków programu telewizyjnego “W obiektywie Justyny Steczkowskiej”

 • Filmy dokumentalne

  Kreujemy ekranowy storytelling w oryginalnej formie, aby przedstawić przebieg wydarzeń oraz niezwykły charakter miejsc i osobowość ludzi z zupełnie nowej perspektywy.

  dokumentalne.jpg
 • teledysk.jpg

  Teledyski

  Scenariusz, reżyseria, produkcja, sukces – dokładnie tak pracujemy – zawsze z gwarancją nieszablonowych rozwiązań, w które wpisujemy konkretną wizję artystyczną.

 • Animacje

  Nadajemy pomysłom zjawiskową formę, która wyróżnia naszych Klientów na tle konkurencji zapewniając efektowny i efektywny przekaz promocyjny, wizerunkowy lub informacyjny.

  animacje-thumb.jpg
 • makingof.jpg

  Making-OFF

  Nasze video-relacje w wersji Making-Off to dynamiczne reportaże, które w unikalny sposób wizualizują „kuchnię” projektów biznesowych i lifestylowych.
  Zrealizowaliśmy, m.in. Backstage dla Justyny Steczkowskiej podczas Przystanku Woodstock oraz relację z trasy koncertowej w Chinach

 • Fotografia reklamowa

  Każdy piksel naszych zdjęć reklamowych koncentruje uwagę i oddziałuje na wyobraźnię potencjalnych Klientów wymykając się konwencjonalnym schematom.
  Profesjonalne sesje reklamowe wykonaliśmy, m.in. dla producenta garniturów LANCERTO i legendarnej już marki GERLACH.

  fotografia-reklamowa-thumb.jpg